Eyüp Arın: ”Adanaspor sevgisi kusursuz bir sevgidir”

Eyüp Arın: ”Adanaspor sevgisi kusursuz bir sevgidir”

Teknik Direktörümüz Eyüp Arın, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağımız Kayserispor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.


Arın, “Oyuncularımın Trabzonspor karşısındaki performanslarının son 3 maça yansımasını bekliyorum. Kayserispor maçına bu doğrultuda hazırlanıyoruz. Kendi oyun anlayışımızdan taviz veremeden, oyunu çirkinleştirmeden izleyenlere keyifli bir maç izletmek istiyoruz.” dedi.


Şartlar ne olursa olsun Adanaspor için oynayacaklarını vurgulayan Arın, görüşlerini şu şekilde ifade etti;” Şimdi bir sınavdan geçiyoruz. Bu sınav için birlikteliğe ihtiyaç var. Çileyi de güzelliği de birlik olarak yaşayacağız. Hep birlikte fedakârlıklar yapacağız. Adanaspor’u daha anlamlı kılmak için her şeyi daha kolay kılacak yolları bir araya getirmek için camia olarak çaba sarf edeceğiz. Zor olanı yapmayacağız ve yaptırmayacağız. Adanaspor sevgisi kusursuz bir sevgidir. Bu slogan ile Adanaspor bizi mutsuz etse de bizim yapacağımız, onu sevmektir. Turuncu-beyaz formamız ve armamız bir başkadır. Bizim camia koşarken değil, düşerken yanımızda olanlarındır. Taraftarımıza tekrar sesleniyorum göstereceğimiz sabır ile en güzel günleri hep beraber göreceğimize inanıyorum.” şeklinde konuştu.


Resim Galerisi: