Başkanımız Bayram Akgül 2017-2018 sezonunun ilk yarısını değerlendirdi

Başkanımız Bayram Akgül 2017-2018 sezonunun ilk yarısını değerlendirdi

Sezon sonunda tekrar Süper Lig’e çıkmak istediklerini ifade eden Başkanımız Bayram Akgül,” Kısa bir süre önce hoca değişikliği yaptık. Osman hocamız görevinin başında. Cumartesi günü Eskişehir ile deplasmanda önemli bir maç oynayacağız. Devre arasını hocamızın doğrultusunda gerekli yerlere gerekli transferleri yapacağız. İnşallah sezon sonunda tekrar Süper Lig’e çıkmak istiyoruz. Allah izin verirse inşallah çıkacağız."

Turuncu-Beyazlı takımımızın sezon başı kampını iyi değerlendiremediği ifade eden Başkanımız Bayram Akgül, şu şekilde konuştu;” İkinci yarı gerekli transferleri yapıp ikinci sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Osman hocam kendisini kanıtlamış bir teknik adamdır. Ben Kemal Kılıç hocama da teşekkür ediyorum. Adanaspor’a katkısı gerçekten büyüktür.”

“Şuana kadar transferlerde netleşen bir şey yok. Hocamızın gerekli gördüğü yerlere mutlaka transferler yapacağız. Genel anlamda gol atamama gibi bir sıkıntımız var. Takımımız iyi bir takım. İstediğimiz neticeleri bir türlü alamadık. Oyunsal anlamda evet iyiyiz ama baktığımız top hep bizde ama bir türlü neticeye yansıtamıyoruz. İnşallah ikinci yarı nokta transferlerle bu problemi çözeceğiz. Şuan kadromuzda 7 yabancı oyuncumuz var. Gidecekler mi ya da kalacaklar mı bilmiyorum. Onu Osman hocamız Eskişehir maçından sonra vereceği rapor doğrultusunda bakacağız.”

Resim Galerisi: